ПРО КОМПАНІЮ

Рішення про створення торгової марки <даГама> було прийнято в 2012 році, коли на ринку послуг телемоніторингу почав відчуватися дефіцит пропозицій по глибокій інтеграції на тлі величезної кількості пропозицій типових рішень. Незважаючи на насиченість ринку, деякі компанії виявилися здатні працювати в тісному контакті з клієнтом - не тільки надавати якісну послугу моніторингу об'єктів, а й створювати комплексні системи обробки інформації.

В першу чергу, упор був зроблений на розробку програмно-апаратних засобів, що дозволяють забезпечити повний цикл телеметрії:

  • серверне ПЗ, включаючи клієнтський модуль з гнучкою системою побудови звітів;
  • телеметричний термінал власного виробництва з можливістю дистанційної діагностики, що дозволяє легко здійснювати взаємодію з апаратурою сторонніх виробників;
  • адміністративну систему управління інформацією, що дозволяє персоналу компанії оперативно реагувати на запити клієнтів.


Слухаємо, чуємо, розуміємо і вникаємо в ваші проблеми

Наша головна мета - допомагати нашим Клієнтам у вирішенні їхніх бізнес-задач. Ми робимо це при допомоги індивідуального підходу до кожного Клієнта з урахуванням його унікальних особливостей. саме важливе для нас - якісний сервіс і довгострокові відносини з нашими Клієнтами.

У своїй роботі ми враховуємо і індивідуальні особливості клієнтів. Коли нашому клієнтові потрібен особливий підхід до вирішення егозадачі, ми робимо всі необхідні заходи для того, щоб завдання клієнта була вирішена максимально правильно і бистро.Висококваліфіцірованние інженери нашої служби підтримки прийдуть на допомогу тоді, коли це необхідно, і не тільки дадутконсультацію, але і переконаються, що завдання клієнта успішно вирішена.

Система є повністю вітчизняною розробкою, а компанія є одним з небагатьох українських виробників всієї системи в цілому. Це дозволяє нам гнучко реагувати на потреби замовника, швидко здійснювати рішення задач будь-якої складності і надавати вкомплексе весь спектр послуг, починаючи від розробки рішення до його технічної підтримки.